СТАТТІ

Як правильно доглядати за дверима

Усе в домі потребує нашого нагляду та належного використання. І двері не є виключенням. Правильний догляд може не тільки забезпечити охайний зовнішній вигляд, але й збільшити роки служби дверей.
Проводячи вчасну перевірку механізмів, можна попередити ряд небажаних проблем. Потрібно здійснювати огляд звертаючи увагу на стан петель та замків. Двічі на рік слід робити чистку всіх рухливих механізмів і кріплень від пилу, змастити машинною олією, після чого відрегулювати їх.
Для підтримки презентабельного вигляду дверного полотна слід регулярно протирати його сухою та м’якою тканиною видаляючи пил. Якщо забруднення не виводиться сухим прибиранням, то можна використовувати спеціальні засоби для очищення дверей. Проте їх склад не має містити ацетону, розчинників, абразивів та інших агресивних хімікатів.
З часом поверхня може подряпатись та набути неохайного вигляду через зовнішні чинники. Тому для того, щоб двері завжди мали гладку та блискучу поверхню варто, хоча б раз на рік, обробляти їх полеролью.
Проводячи такі не складні операції Ви завжди будете мати двері в доглянутому та гарному робочому стані!
Rembrant Door Company – бездоганні дверні рішення!