двері Rembrant – найкращий вибір
Робота під ключ
Rembrant Door Company з особливою відповідальністю ставиться до кожного клієнта та його замовлення. З тієї миті, коли Ви завітали у наш салон ми проходимо з Вами весь процес: починаючи від здійснення вибору і закінчуючи встановленням готової конструкції.

Ми націлені на здійснення Ваших бажань. Тому в наших каталогах представлені безліч варіацій та моделей. Проте, якщо серед них не знайдеться саме те, що Вам до душі, ми готові переробити вже існуючі варіанти, або створити щось абсолютно нове з нашим дизайнером, який втілить усі Ваші унікальні задумки та допоможе адаптувати їх в інтер’єр.

Увесь процес супроводжує наш експерт, який врахує усі Ваші побажання та корективи.
Наступним етапом є визначення розмірів конструкції. Ви можете виміряти все власноруч, проте більш надійним шляхом буде здійснення замірів нашим майстром.
Після погодження моделей, дизайну та розмірів Ваше замовлення потрапляє у виробництво.

І ось Ваш виріб готовий!

Далі, відбувається один із ключових кроків – монтаж виробу. Ми, як ніхто інший, знаємо наскільки важливою є якісна робота. Адже якщо встановлення буде виконано неправильно – це перекреслить усі попередні процеси. Саме тому ми співпрацюємо лише з справжніми професіоналами своєї справи із багаторічним досвідом.

Як результат, ми маємо вже більше 10 000 задоволених клієнтів по всій Україні. І ми будемо раді, якщо саме Ви опинитесь серед них!
Якісні та стильні двері для вас уже зовсім поряд. Вибирайте на сайті або телефонуйте і ми допоможемо із вибором
Вибирайте двері від професіоналів