Rembrant Doors /
Столярна студія Рембрант

Тому мудрець дотримується в цьому випадку наступного принципу вибору – або, відмовляючись від задоволення, він отримує якісь інші і навіть великі насолоди, або, зазнаючи страждання, він позбавляється від більш жорстоких.. Дійсно, ніхто не відкидає, не зневажає, не уникає насолод тільки через те, що це насолоди.

Втім, тут дуже легко і просто провести відмінності, тому що, коли ми вільні і нам надана повна можливість вибору бажаного, коли ніщо не заважає нам робити те, що нам більше подобається, будь яку насолоду слід визнати бажаним, а будь-яке страждання огидним.

Вони винні так само, як і ті, хто через душевну слабкість, тобто через бажання уникнути страждань і болю відмовляється від виконання свого обов’язку. Тому мудрець дотримується в цьому випадку наступного принципу вибору – або, відмовляючись від задоволення, він отримує якісь інші і навіть великі насолоди.

Провели виставку в ТЦ SPARTAK

Підписали контракт з компанією...

Нові ціни та акції для вас

Розпочали виробництво по новій тех...

Привітання з новим 2019 роком

Парнери

Але щоб ви зрозуміли, звідки виникає це хибне уявлення людей, цуратись насолоди і вихваляти страждання, я розкрию перед вами всю картину і роз’ясню, що саме говорив цей чоловік, який відкрив істину, якого я б назвав зодчим щасливого життя.

Стати парнером

Нагороди

Відгуки

Anton Kaminskyi pекомендує у facebook

Привіт всім, хто це читає. Хочу залишити відгук про професіоналів своєї справи.

Купляв у Рембранті вхідні двері у квартиру і міжкімнатні двері (5 штук) одні із розсувним механізмом.

Все почалось із вхідних дверей, і що я вам скажу - початок був просто чудовий (не хвилюйтесь, продовження теж)). Компетентні майстри, які зробили все чітко, швидко і якісно. Я брав вхідні двері із дорогого сегменту і по них це відчутно й видно – вони важкі і цілісні, звукоізоляція дуже якісна. Проте ціна за дані двері була цілком адекватною і більше того, я порівнював з іншими виробниками, то у них двері такого класу коштували або дорожче, або значно дорожче. Навіть якщо прости йти по під’їзду і порівнювати всі двері які стоять, я реально бачу різницю на око...

Читати повністю

Анічка Добровольська pекомендує у facebook

2018 - важкий і прекрасний рік для тих, хто робить ремонт у власному домі. Дякую Rembrat, що стали частинкою прекрасного, яким я милуватимусь і з радістю користуватимусь не один рік!

Ми замовляли двері прихованого монтажу. Не одразу потрапила в салон, тому що у мене були довгі пошуки відповідності ціни та якості. Навіть не так: аби якість перевершила свою ціну! Я враховувала все: фарбування, фурнітуру, прийняття усіх моїх побажань і терпіння до їх змін :) Команда Rembrant - особлива! Чудовий підхід Максима, деталі з Юлею, аби все було так як ми захотіли🖤 Починаючи з півгодинного консультування в тел. , приємною зустріччю та скурпульозним вибором ручок Tupai вкінці🖤 Усе довершено, навіть встановлення дверей: майстер інтелігентний, охайний, освічений чоловік Микола. Дякую окремо і йому.

Читати повністю

Адреса

м. Львів, вул.Тролейбусна 2

Графік роботи

Пн-Пт: 9:00-19:00

Сб: 10:00-15:00

Нд: вихідний